Pokrycia dachowe - Blacha trapezowa

Blacha trapezowa ma szerokie zastosowanie tam, gdzie najważniejszymi czynnikami są umiarkowana cena i funkcjonalność materiału. Zapewnia efektowny i estetyczny wygląd domów jedno- i wielorodzinnych, budynków biurowych oraz pawilonów handlowych i usługowych.


Blacha trapezowa to doskonały materiał do krycia dachów i ścian. W budownictwie mieszkaniowym ma zastosowanie przede wszystkim jako pokrycia ścian i dachów garaży, altan, wiat oraz dachów domów. Szeroka paleta barw i profili umożliwi Państwu zastosowanie naszych blach trapezowych na różnych budynkach i w dowolnym otoczeniu.


Blachy trapezowe wysokoprofilowane to efektywny materiał na pokrycia ścian i dachów ze względu na szybkość i łatwość montaż.
Sprawdza się przede wszystkim przy budowie obiektów handlowych i przemysłowych.
Oferta handlowa FLORIAN CENTRUM S.A. obejmuje różne odmiany blach trapezowych, które mogą być stosowane jako: elementy ścienne, dachowe i konstrukcyjne lub w przypadku pokrycia uniwersalnego łączyć te wszystkie cechy.
Dzięki dostępnej gamie kolorów istnieje możliwość idealnego dopasowania kolorystyki pokrycia dachowego i elewacji budynku do jego otoczenia i wymagań Klienta.
Blachy te znajdują zastosowanie przy budowie: obiektów handlowych, przemysłowych, inwentarskich, produkcyjnych, central logistycznych, obiektów do utylizacji odpadów, obiektów socjalnych i usługowych, wiat, garażów, ogrodzeń, oraz jako pokrycie wiatrołapów.


Blacha trapezowa charakteryzuje się wytrzymałością i ekonomicznością zastosowania. Uniwersalny profil przeznaczony jest do krycia powierzchni dachowych oraz elewacyjnych. Znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym i ogólnym, przy remontach i ocieplaniu budynków. Stanowi optymalny materiał stosowany w montażu ścian i dachów.

Wszystkie trapezy z rodziny KROLL posiadają  rowek kapilarny. Jest to specjalne,   przetłoczenie w miejscu zakładki, którego głównym zadaniem jest uszczelnienie miejsc łączenia arkuszy oraz usztywnienie profilu. Dzięki tak zaprojektowanej zakładce nawet silny wiatr nie jest wstanie przecisnąć przez złączenie arkuszy  wody lub śniegu do wnętrza dachu.

Dach-Land Sp. z o.o.

Batorego 13

43-300 Bielsko-Biała

pozycjonowanie stron bielsko