Parapety - Parapety wewnętrzne

Parapety i blaty wykonane są z płyty MDF pokrytej wysokiej jakości lakierami akrylowymi bądź naturalnym fornirem dębowym lub mahoniowym. Oferujemy Państwu produkt wysokiej jakości charakteryzujący się estetyką wykonania, trwałością koloru, który doskonale harmonizuje z tradycyjnymi i nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi. Szybki i łatwy montaż oraz gładka powierzchnia pozwalająca na łatwe utrzymanie czystości i dają Państwu wiele satysfakcji podczas użytkowania. Z myślą o Kliencie kolorystyka parapetów została dopasowana do nowoczesnych okien drewnianych i PCV.

 


Parapety komorowe wewnętrzne z PVC-U przeznaczone są do wykończenia

podoknia od strony wewnętrznej otworów okiennych budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, zamieszkania zbiorowego, użyteczności publicznej, rekreacji indywidualnej i gospodarczych.

     Parapety zewnętrzne z blachy aluminiowej i z blachy stalowej ocynkowanej

przeznaczone są do zabezpieczenia podoknia od strony zewnętrznej przed wpływami opadów atmosferycznych. Mają za zadanie odprowadzenie spływającej wody opadowej z powierzchni okna poza obręb ściany podokiennej i niedopuszczenie do wnikania jej w głąb ściany, zabezpieczając jednocześnie przed zawilgoceniem ściany. Mogą być stosowane jako opierzenia na wystających elementach elewacji (gzymsy, attyki). Przeznaczone są do budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, zamieszkania zbiorowego, użyteczności publicznej, rekreacji indywidualnej i gospodarczych.


Parapety wewnętrzne Profile VOX są estetyczne, trwałe i odporne na zarysowania, niepalne oraz łatwe w obróbce i montażu. Dzięki gładkiej powierzchni są idealne w utrzymaniu czystości. Dostępne są rozwiązania dla indywidualnych wykonawców i inwestorów.

 

Dach-Land Sp. z o.o.

Batorego 13

43-300 Bielsko-Biała

pozycjonowanie stron bielsko